



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реле напруги з термозахистом і функцією реле максимального струму в компактному корпусі. Займає всього 2 модулі на DIN-рейці та економить 33% простору в електрощитку.
Виготовлений із білого ПК пластику підвищеної міцності.
Використання нового кварцового резонатора дозволило поліпшити точність вимірювання напруги.
Додано режим роботи із бензиновими та дизельними генераторами.
Вбудований датчик стежить за температурою у корпусі. Якщо внутрішня температура перевищує 70 ° С – прилад вимикає навантаження.
Використання в конструкції мідної шини перетином 16 мм2 дозволяє забезпечити безпечний транзит нуля.
Виготовлений із білого ПК пластику підвищеної міцності.
Використання нового кварцового резонатора дозволило поліпшити точність вимірювання напруги.
Додано режим роботи із бензиновими та дизельними генераторами.
Вбудований датчик стежить за температурою у корпусі. Якщо внутрішня температура перевищує 70 ° С – прилад вимикає навантаження.
Використання в конструкції мідної шини перетином 16 мм2 дозволяє забезпечити безпечний транзит нуля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DigiTOP |
| Країна виробник | Україна |
| Похибка вимірювання | 1 % |
| Час спрацьовування | 0.02 сек |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 40 А |
| Максимальний струм | 50 А |
| Номінальна напруга котушки | 220 В |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 270 В |
| Максимальна потужність | 400 Вт |
- Ціна: 1 496 ₴
