


Контролер для дистанційного керування побутовими приладами Ajax WallSwitch дозволяє віддалено включати і вимикати побутові прилади потужністю не більше 2.5 кВт. Його використання дає можливість побачити повну картину споживання електроенергії всіма підключеними приладами за допомогою мобільного додатку або веб-браузера. Корпус вимикача спроектований для установки в стандартний європейський підрозетник. Вимикач працює в складі системи Ajax.
Особливості:
Встановлюється в підрозетник
Дозволяє включати і вимикати прилади, підключені через Ajax WallSwitch віддалено за допомогою мобільного додатку iOS / Android
Тримає зв'язок з Ajax Hub на відстані до 1000 метрів (за умови прямої видимості)
Доступ до інформації про енергоспоживання через застосування iOS / Android
Оснащений виносної антеною для поліпшення прийому
Діапазон допустимих напруг: 110-230 В AC ± 10% 50/60 Гц
Зберігає настройки після перебоїв в живленні
Захист від перевищення допустимого струму
Захист від занадто високого і дуже низької напруги
Захист від перегріву
Захист від підробки
Оповіщення про глушіння
Функції:
Автоматичне включення / вимикання при постановці / знятті сигналізації з охорони
Облік статистики енергоспоживання підключаються приладів
Відображення інформації про поточну споживаної потужності, поточному струмі і напруга в мережі
Відправка на централь сигналу тривоги при зникнення напруги в мережі 220 В
Відображення інформації про температуру пристрою
Автоматичне включення, якщо характеристики викликали спрацьовування захисту прийшли в норму
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AJAX |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 33 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Живлення | 110−230 В |
| Протокол зв'язку | Радіопротокол Jeweller |
| Протяжність | 1000 м |
| Тип пристрою | Контролер |
| Керування | Смартфоном |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 39 мм |
- Ціна: 1 409 ₴
