
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розетка Schneider Electric Sedna Design & Elements SDD112022 - це механізм з супортом бежевого кольору з заземленням. Клеми гвинтові. Розетка - Європейського стандарту. Будучи виготовленою із PC матеріалу, ця розетка досить надійна та стійка. Глянцева поверхня створює відчуття елегантності в кімнаті. Її ширина 73 мм, висота 73 мм, глибина 41 мм, глибина виступу 29 мм. Вага виробу 0,071 кг. Спосіб кріплення - гвинти або монтажні лапки. Також розетка має знаки якості CE, EAC. Повна відповідність стандарту IEC 60884-1. Має сертифікати AENOR, VDE. Sedna Design and Elements – це колекція електроустановчих виробів преміум класу, які доступні у різних сучасних кольорах та варіантах текстур. Електроустановчі вироби Sedna Design and Elements додадуть Вашому дому «родзинку» в дизайні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 73 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 41 мм мм |
| Матеріал | Термопласт |
| Напруга | 250 В В |
| Номінальний струм | 16 A А |
| Розетка | З заземленням |
| Серія | Sedna Design & Elements |
| Тип монтажу | В монтажну коробку |
| Тип з'єднання | Гвинтові затискачі |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 207,17 ₴
