
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джерело живлення JINBO JLV-12060KA-W зі стабілізацією за напругою (CV) високої якості від виробника JINBO. Блок живлення 12В, 5А застосовується для забезпечення живлення світлодіодного обладнання шляхом перетворення змінної напруги в постійну. Потужність - 60W. Висока ефективність передачі. Стабільний вихід постійної напруги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 21 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Вага | 0.24 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Мінімальна вхідна напруга | 170 В |
| Максимальна вхідна напруга | 250 В |
| Вихідний струм, не більш ніж | 5 А |
- Ціна: 633,05 ₴
