
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трійник Копос для LHD для прокладання кабельного короба LHD 30х25. Білого кольору. Матеріал полівінілхлорид. Температурні режими від -5 до +60С.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Колір | Білий |
| Вогнестійкість | Ні |
| Термостійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | ПВХ |
| Застосування | Внутрішній |
| Ступінь захисту IP | 40 A |
| Тип системи | З'єднувач Т-подібний |
| Тип пристрою | Кут |
| Форма | Т-подібна |
- Ціна: 47,72 ₴/пог.м
