
Лампочка розжарювання Іскра 150В Б 230-150-TS-А60 призначена для місцевого та загального освітлення побутових та промислових приміщень. Лампа відрізняється високою вібростійкістю, тому рекомендується для умов підвищеної вібрації, наприклад, на кораблях, шахтах.
Український виробник ламп Іскра, м.Львів, вважається одним із найбільших світлотехнічних підприємств. Сьогодні асортимент компанії налічує близько 20 категорій та 300 моделей, побутового, промислового та спеціального призначення. Це звичайні лампи розжарювання, світлодіодні (LED), галогенові, світильники, люмінесцентні, прожектори, автомобільні фари та інша світлотехнічна продукція. Лампочки Iskra використовуються для освітлення будинків, квартир, офісів, підприємств, торгових площ.
Класичні лампи розжарювання, незважаючи на популярність світлодіодних джерел світла, так само затребувані. Як джерело світіння використовується вольфрамова нитка, вміщена в колбі з газом. При проходженні електричного струму нитка нагрівається і дає м'яке, близьке до природного світло, комфортне та безпечне для очей.
Характеристики:
Форма колби Стандартна груша
Тип цоколя E27
Тип джерела світла МО.
Світловий потік, Лм 1540
Потужність 150
Робоча напруга, 130
Колір світіння Натуральний
Колір колби Прозорий. Виробник Іскра
Термін служби, год 1000
Висота, мм 94
Діаметр, мм 55
Матеріал колби Пластик
Кількість од. в упаковці 1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Іскра |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча напруга | 150 В |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Мінімальна робоча напруга | 150 В |
| Потужність | 130 Вт |
| Напруга | 150 В |
| Робоча напруга (В) | 220-360 |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 1000 годин |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | одноцокольний |
| Цоколь | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 55 мм |
| Довжина | 94 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
- Ціна: 29,90 ₴
