
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
акладка для розетки Legrand Valena Allure 2К+З 755209 виготовлена відповідно до європейських стандартів якості, має високий клас безпеки за рахунок удосконалених техніко-експлуатаційних характеристик та використання тільки якісних матеріалів.
Прекрасно підходить для житлових та офісних приміщень.
Чищення та догляд за поверхнею пристрою здійснюється тільки вологою ганчіркою. Вона стійка до впливу багатьох засобів для чищення, але перед їх застосуванням, все ж таки попередньо, перевірте їх вплив на внутрішній частині виробу. Застосування агресивних засобів для чищення та абразивних матеріалів забороняється.
Якість гарантує багато років безвідмовної роботи електроустановних виробів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 53.1 мм |
| Ширина | 53.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 19,95 мм мм |
| Матеріал | Поликарбонат |
| Призначення | Накладка на механізм розетки |
| Розетка | Із заземленням |
| Серія | Valena Allure |
| Тип монтажу | Накладний |
| Тип з'єднання | Безгвинтові затискачі |
| Колір | Білий |
- Ціна: 123,52 ₴
