
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рамка 1-разова колекції «S1».
– Колір антрациту в колекції S1-Berker має темний, близький до чорного, матовий колір.
– Кількість постів: 1
– Виробник: Berker
– Колір: антрацит
– Колір антрациту в колекції S1-Berker має темний, близький до чорного, матовий колір.
Технічні характеристики:
– Тип: рамка– Кількість постів: 1
– Виробник: Berker
– Колір: антрацит
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berker |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80.5 мм |
| Ширина | 80.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 9,5 мм мм |
| Матеріал | Термопласт |
| Рамка | 1х |
| Серія | S.1 |
| Тип монтажу | Горизонтальний І Вертикальний |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 150,28 ₴
