
BERKER – це найсучасніші тенденції в організації житлового та робочого простору.
Інноваційні рішення, продуманість, висока міцність – творці знаменитої серії розеток знову показали себе з найкращого боку. Взявши за основу класичні форми, дизайнери надали їм сучасної пластики.
Електрична розетка BERKER Q 47436089 використовується в двопровідних (фаза нуль) однофазних мережах. Переважно це старі електропроводки. Механізм розетк монтується в стандартну настановну коробку (підрозетник) за допомогою розпірних лапок або на гвинтах. Контактні затискачі гвинтові забезпечують надійне підключення проводів.
Характеристики:
- Тип виробу: електрична розетка
- Номінальна напруга мережі: ~230 В, 50 Гц
- Номінальний струм: 16 A
- Підключена потужність: 240 Вт
- Тип затискачів: гвинтові
- Ємність затискачів: 2 x 2,5 мм.кв
- Ступінь пиловологозахисту: IP20
- Колір накладки: білий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berker |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 32 мм мм |
| Матеріал | Дюропласт |
| Напруга | 250 В В |
| Номінальний струм | 16 A А |
| Розетка | Із заземленням |
| Серія | Q.x |
| Тип монтажу | В монтажну коробку |
| Колір | Білий |
- Ціна: 293,80 ₴
