
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рамка Sedna Design 1-постова, бежевого кольору, є аксесуаром лінії Sedna Design серії Sedna Design & Elements від Schneider Electric.
1-постова рамка має глянцеву білу поверхню та такі розміри: ширина 85 мм, висота 85 мм, глибина 10 мм.
Ступінь захисту IP20.
Каркас виготовлений з термопластичного матеріалу з підвищеною стійкістю до УФ-випромінювання.
Виріб монтується поверхнево.
Примітка: продукти Sedna Design & Elements несумісні з серією Sedna!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 10 мм мм |
| Матеріал | Термопласт |
| Рамка | 1х |
| Серія | Sedna Design & Elements |
| Тип монтажу | Горизонтальний І Вертикальний |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 58,03 ₴
