
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
VS318PD Hager Golf - електричний щит 54 модулі навісного виконання, внутрішнього встановлення. Комплектується білими дверцятами, які відкриваються на 180 градусів. Навісні електрощити на 54 модулі підійдуть для розподілу електроенергії у великих будинках, квартирах і офісних приміщеннях.
Одностороннє кабельне введення, оптимізоване для використання кабельного каналу, типу, що вибивається. На іншій стороні - отвори діаметром 20 мм, 25 мм, 32 мм і 40 мм, настінну коробку можна розгорнути на 180°.
Одностороннє кабельне введення, оптимізоване для використання кабельного каналу, типу, що вибивається. На іншій стороні - отвори діаметром 20 мм, 25 мм, 32 мм і 40 мм, настінну коробку можна розгорнути на 180°.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота встановлення | 500 мм |
| Глибина | 99 мм мм |
| Глибина встановлення | 99 мм |
| Дверцята щита | Непрозорі |
| Кількість модулів | 54 |
| Кількість рядів | 3 |
| Навіска дверцят | Ліворуч, Справа |
| Застосування | Зовнішній |
| Ступінь захисту IP | 40 A |
| Тип монтажу | Вбудовуваний |
| Тип пристрою | Модульний щит |
| Колір шафи | Білий |
- Ціна: 2 866,24 ₴
