
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рамка Valena Legrand 770375 - декоративна установча рамка застосовується з механізмами серії "Valena" Legrand (розетка, вимикач, світлорегулятор, кнопка і т.д.).
- Рамка у комплект з механізмами не входить, купується окремо;
- Усі рамки встановлюються на різні типи механізмів Valena;
- Матеріал основи рамки - полікарбонат, не містить галогенів, стійкий до подряпин, не змінює колір і не вигорає на сонці, не підтримує горіння;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 82 мм |
| Ширина | 366 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 11,1 мм мм |
| Матеріал | Поликарбонат |
| Рамка | 5x |
| Серія | Valena Classic |
| Тип монтажу | Горизонтальний |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 2 299,82 ₴
